Forklift ve depo içi ekipmanları üzerine faaliyet gösteren AST Forklift satış, kiralama, servis ve yedek parça hizmetleri ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Forklift Servis

Bir sorunu çıkmadan engellemek, çıktıktan sonra o sorunu çözmekten her zaman daha kolaydır. İş ortaklarımıza sunduğumuz Forklift ve İstif Makinaları Servis ve Bakım Sözleşmeleri kapsamında, gezici servislerimizle beklenmedik arızalar, bakım günlerinin takip edilmesi, yedek parça siparişi veya servis teknisyenlerinin yönlendirilmesi gibi gereksiz detaylarla uğraşmalarını engelleyerek yaptıkları işe odaklanmalarını sağlarız.

Forklift Kiralama

İş ortaklarımıza özel sunduğumuz forklift kiralama opsiyonları ile gereksiz yatırım maliyetleri, beklenmeyen sürprizler ve iş takibinden kurtulup, istifleme alanında kolay çözümler üretmelerine yardımcı oluruz.

Pazardaki en iyi forkliftleri kiralıyor olmamızın yanı sıra, kiralama çözümleriniz forklifti satın almanız durumunda karşılaşabileceğiniz pek çok riski ortadan kaldırarak, sizin finansal ve operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere oluşturulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kiralama süresi boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri desteği de sağlamaktayız.

Forklift Satış

Gerek sıfır gerekse ikinci el bir forklift satın almak pek çok durumda işiniz için en iyi çözüm olabilir. Ekibimiz, taleplerinize istinaden sizler için en uygun olan marka ve model ürünün tespitini gerçekleştirerek tesisinizde kullanılmak üzere en uygun forklifti tarafınıza tekliflendirmektedir. Teklifimizin uygun görülmesi neticesinde size özel atanan 7 gün 24 saat iletişimde olabileceğiniz Müşteri İlişkileri Yöneticisi teslimat öncesi ve sonrası işlemleri titizlikle takip etmektedir.